top of page

Privātuma politika

Privātuma politika CITM Advisory - vietnei un darbinieku atlases procesam

Vietnes privātuma politika

citm.lv, pieejama https://citm.lv, viena no galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā Privātuma politikas dokumentā ir ietverta informācija par to, ko apkopo un fiksē citm.lv un kā šī informācija tiek izmantota.

Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildinformācija par mūsu konfidencialitātes politiku, sazinieties ar mums.

Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz mūsu tiešsaistes darbībām un ir derīga mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ko viņi ir kopīgojuši un/vai apkopojuši citm.lv. Šī politika neattiecas uz informāciju, kas apkopota bezsaistē vai izmantojot citus kanālus, izņemot šo tīmekļa vietni. 

Piekrišana

Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai un tās noteikumiem.

Informācija, ko mēs apkopojam

Personiskā informācija un iemesli, kāpēc jums tiek lūgts to sniegt, tiks skaidri norādīti tajā brīdī, kad mēs jums pieprasīsim sniegt personisko informāciju.

Ja sazināsities ar mums, izmantojot citm.lv, mēs, iespējams, saņemsim papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, ko varat mums nosūtīt, kā arī jebkuru citu informāciju, ko izvēlēsieties sniegt.

Reģistrējoties kontam, mēs varam pieprasīt jūsu kontaktinformāciju, ieskaitot informāciju par tādiem elementiem kā vārds, uzvards, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju

Mēs izmantojam savākto informāciju dažādos veidos, tostarp, lai:

- Nodrošinātu, darbinātu un uzturētu mūsu tīmekļa vietni;

- Uzlabotu, personalizētu un paplašinātu mūsu tīmekļa vietni;

- Izprastu un analizētu, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni;

- Izstrādātu jaunus produktus, pakalpojumus, līdzekļus un funkcionalitāti;

- Sazinātos ar jums tieši vai ar kāda mūsu partnera starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas nolūkā, lai sniegtu atjauninājumus un citu informāciju saistībā ar tīmekļa vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos;

- Sūtītu jums e-pasta ziņojumus, ja esat pieteikušies jaunumiem;

- Atrastu un novērstu krāpšanu.

Žurnālfaili

citm.lv ievēro standarta žurnālfailu izmantošanas procedūru. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē vietnes. To dara visi hostinga pakalpojuma uzņēmumi un tā ir daļa no hostinga pakalpojumu analīzes procesa. Žurnālfailu apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas tipu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izejas lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ne ar vienu personiski identificējamu informāciju. Informācijas mērķis ir tendenču analīze, vietnes administrēšana, lietotāju kustības izsekošana tīmekļa vietnē un demogrāfiskās informācijas apkopošana.

Sīkdatnes un Web Beacons

Tāpat kā jebkurā citā vietnē, citm.lv izmanto 'sīkdatnes'. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai glabātu informāciju, ieskaitot apmeklētāju preferences, un vietnes lapas, kurām apmeklētājs ir piekļuvis vai to apmeklējis. Informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu atkarībā no apmeklētāju pārlūkprogrammas veida un/vai citas informācijas.

Reklāmas partneru konfidencialitātes politika

Varat skatīt šo sarakstu, lai atrastu konfidencialitātes politiku katram citm.lv. reklāmas partnerim.

Trešo pušu reklāmu serveros vai reklāmu tīklos tiek izmantotas tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, JavaScript vai Web Beacons, kas tiek izmantotas to attiecīgajās reklāmās un saitēs, kas tiek rādītas citm.lv, kuras tiek sūtītas tieši uz lietotāju pārlūkprogrammu. Šādā gadījumā viņi automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu reklamēšanas kampaņu efektivitāti un/vai lai individualizētu reklamēšanas saturu, ko redzat apmeklētajās vietnēs.

Ņemiet vērā, ka citm.lv nevar piekļūt vai kontrolēt sīkdatnes, ko izmanto trešās puses reklāmdevēji.

Trešo pušu konfidencialitātes politika

citm.lv konfidencialitātes politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnēm. Tādējādi mēs iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu konfidencialitātes politiku, lai iegūtu plašāku informāciju. Tas var ietvert viņu praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Sīkdatnes var atspējot, izmantojot atsevišķas pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu detalizētāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību konkrētās tīmekļa pārlūkprogrammās, informācija atrodama attiecīgo pārlūkprogrammu vietnēs.

GDPR datu aizsardzības tiesības

Mēs vēlamies nodrošināt, lai jūs pilnībā apzinātos visas savas tiesības uz datu aizsardzību. Katram lietotājam ir šādas tiesības:

- Piekļuves tiesības – Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Mēs varam jums pieprasīt nelielu maksu par šo pakalpojumu;

- Tiesības labot – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labojam jebkuru informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs aizpildām informāciju, kas, jūsuprāt, nav pilnīga;

- Tiesības dzēst – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs izdzēšam jūsu personas datus pie noteiktiem nosacījumiem;

- Tiesības ierobežot apstrādi – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs, pie noteiktiem nosacījumiem, ierobežotu jūsu personas datu apstrādi;

- Tiesības iebilst pret apstrādi – Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, ievērojot noteiktus nosacījumus;

- Tiesības uz datu pārnesamību – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārsūtītu savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums, ar zināmiem nosacījumiem.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādas no šīm tiesībām, sazinieties ar mums.

Bērnu aizsardzība tiešsaistē

Vēl viena mūsu prioritāte ir bērnu aizsardzība tiešsaistē. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai pārraudzīt un vadīt bērnu tiešsaistes darbību.

citm.lv apzināti nevāc nekāda veida personisku identificējamu informāciju par bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja domājat, ka jūsu bērns mūsu tīmekļa vietnē sniedza šāda veida informāciju, mēs mudinām jūs nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai šo informāciju nekavējoties izdzēstu.

Darbinieku atlases privātuma politika

Šajā Privātuma politikā ir izskaidrots, kā mēs savācam, izmantojam un atklājam personas datus, kas saņemti caur www.cv.lv un/vai www.linkedIn.com, atbilstoši Vispārējai datu aizsardzības regulai (GDPR).

 

Datu kontrolieris

Datu kontrolieris, kurš ir atbildīgs par jūsu personisko datu apstrādi, ir SIA "CITM Advisory", reģistrēts adresē Ģertrūdes 19/21, Rīga, Latvija, LV-1011. 

 

Savāktie personiskie dati

Mēs savācam šādus personiskos datus:

- Kontaktinformācija: Vārds, e-pasta adrese, telefona numurs, adrese;

- Profesionālā informācija: CV, motivācijas vēstule, darba pieredze, izglītības vēsture, prasmes, sertifikāti un jebkura cita informācija, kas iekļauta jūsu darba pieteikumā;

- Lietojumprogrammu informācija: Informācija par jūsu mijiedarbību ar mūsu vietni, piemēram, apmeklētajām lapām, apmeklējuma ilgumu un veiktajiem pasākumiem.

 

Apstrādes mērķi

Mēs apstrādājam personiskos datus šādos nolūkos:

- Lai novērtētu jūsu darba pieteikumu un noskaidrotu jūsu piemērotību;

- Lai sazinātos ar jums attiecībā uz jūsu darba pieteikumu, tostarp, lai ieplānotu intervijas un sniegtu jaunumus par jūsu pieteikuma statusu;

- Lai ievērotu juridiskos pienākumus, piemēram, saglabājot ierakstus nodokļu un likumdošanas nolūkiem;

- Lai uzlabotu mūsu pieņemšanas procesu un mūsu vietnes lietotāja pieredzi.

 

Juridiskais pamats apstrādei

Mēs apstrādājam personas datus, pamatojoties uz šādiem juridiskajiem pamatiem:

- Piekrišana: Mēs varam apstrādāt personisko datus, ja esat sniedzis savu piekrišanu konkrētās apstrādes nolūkos;

- Līgums: Apstrāde var būt nepieciešama līguma izpildei, kurā jūs esat puse, vai arī, lai veiktu darbības jūsu pieprasījumā, pirms tiek noslēgts līgums.

 

Datu uzglabāšana

Mēs saglabāsim jūsu personiskos datus tik ilgi, cik nepieciešams, lai izpildītu šajā Privātuma politikā noteiktos mērķus, ja vien likumā nav noteikts vai atļauts ilgāks uzglabāšanas periods.

 

Datu koplietošana

Mēs varam koplietot jūsu personisko datus ar trešajām personām, tostarp:

- Pakalpojumu sniedzēji: Mēs varam iesaistīt trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu ar pieņemšanas procesu, piemēram, darba pieteikumu izsekošanas sistēmu sniedzējus un fona pārbaudes sniedzējus.

- Juridiskās iestādes: Mēs varam atklāt personu datus, ja tas ir prasīts likuma vai spēkā esoša juridiskā procesa ietvaros.

 

Jūsu tiesības

Jums ir šādas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem:

- Piekļuves tiesības: Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi jūsu personiskajiem datiem un saņemt kopiju par jums turētajiem personiskajiem datiem;

- Labojumu tiesības: Jums ir tiesības pieprasīt labot neprecīzus vai nepilnīgus personiskos datus;

- Dzēšanas tiesības: Jums ir tiesības pieprasīt dzēst jūsu personas datus;

- Apstrādes ierobežošanas tiesības: Jums ir tiesības pieprasīt apstrādes ierobežošanu jūsu personiskajiem datiem noteiktos apstākļos;

- Datu pārnesamības tiesības: Jums ir tiesības saņemt jūsu personiskos datus strukturētā, parastā un mašīnlasāmā formātā;

- Iebilduma tiesības: Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personisko datu apstrādi noteiktos apstākļos.

Iesniedzot savu darba pieteikumu caur www.cv.lv vai ww.linkedIn.com jūs piekrītat savu personas datu apstrādei, kā tas ir aprakstīts šajā Privātuma politikā.

 

Sazinieties ar mums

Ja jums ir jautājumi vai bažas par mūsu Privātuma politiku vai jūsu personas datu apstrādi, lūdzu sazinieties ar mums.

Izmaiņas privātuma politikās 

Mēs varam periodiski atjaunot šīs Privātuma politikas. Jebkādas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un pārskatītā Privātuma politika stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas.

Pēdējās izmaiņas: 13.02.2024

bottom of page