top of page

Vīzija

CITM Advisory vīzija ir sniegt efektīvus pakalpojumus kiberdrošības un IT vadības konsultācijās, fokusējoties uz rezultātu un pievienotās vērtības sniegšanu.

Par uzņēmumu

SIA CITM Advisory ir dibināts 2022. gadā ar mērķi klientiem sniegt kiberdrošības un IT vadības konsultācijas. SIA CITM Advisory sadarbojas ar Latvijas un Somijas kiberdrošības un IT vadības ekspertiem uz alianses principiem, katrai situācijai piemeklējot atbilstošākos speciālistus. Galvenais uzsvars ir uz kvalitatīvu un uz rezultātu vērstu efektīvu darbu, sadarbojoties ar pieredzējušiem industrijas speciālistiem, tādejādi radot klientam pievienoto vērtību.

Kaspars Iesalnieks

Screenshot 2022-04-21 at 17.21.35.png

Konsultants, valdes loceklis 

Uzņēmuma dibinātājs ir Kaspars Iesalnieks, kurš pirms tam vairāk nekā 8 gadus ir strādājis starptautiskā audita un konsultāciju uzņēmumā sniedzot kiberdrošības un IT vadības konsultācijas klientiem privātajā un publiskajā sektorā, gan Latvijā, gan starptautiski. Vairāk nekā 2 gadus Kaspars ir pildījis arī CISO jeb informācijas drošības pārvaldnieka funkciju. Lielākā pieredze ir finanšu un publiskajā sektorā, sniedzot kiberdrošības pakalpojumus, kā arī IT stratēģijas izstrādes un pārvaldības auditus pēc COBIT 5 un ITIL. Kaspars ir ieguvis vairākus kiberdrošības un IT vadības sertifikātus, piemēram, CISA, CISM, CPTE, ISO/IEC 27001 lead auditor, ISTQB, Prince 2, ITIL. Kaspars ir LIKTA, LATA, ISACA, OWASP Foundation, kiberdrošības kompetenču kopienas un digitālās drošības uzraudzības komitejas biedrs.

 

Speciālistiem ir pieredze projektos gan Latvijā, gan ārpus tās, piemēram, Somijā, Igaunijā, Zviedrijā, Ukrainā, Lietuvā u.c. valstīs. Industriju ziņā ir pārstāvētas visas, īpaši izceļot - finanšu sektoru, publisko sektoru, mazumtirdzniecību, sistēmu izstrādātājus, infrastruktūras un enerģētikas uzņēmumus. 

Pieredze

bottom of page